Clypeodonta: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|162| | + | |{{Występowanie3|162|66}} |
162 - 66 [[Ma]]<br> | 162 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[okdsford]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[okdsford]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:37, 10 gru 2018
| Clypeodonta | |
|---|---|
| Czas występowania |
162 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 15 m długości |
| Występowanie | cały świat |
| Systematyka | Dinosauria
Clypeodonta Norman, 2014
|