Psittacosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|125|101}} |
125 - 100,5 [[Ma]]<br> | 125 - 100,5 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[apt]] - [[alb]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[apt]] - [[alb]])</small> | ||
Wersja z 16:10, 10 gru 2018
| Psittacosauridae (psittakozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
125 - 100,5 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 3 m długości |
| Występowanie | Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Psittacosauridae Osborn, 1923
|
Prymitywne ceratopsy z Azji.