Heterodontosaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Heterodontosauridae (heterodontozaurydy) |- ! '''Czas występowania''' |{{Wys...") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|201|166}} |
201 - 166 [[Ma]]<br> | 201 - 166 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[środkowa jura]] ([[baton]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[środkowa jura]] ([[baton]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 15:47, 10 gru 2018
| Heterodontosauridae (heterodontozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
201 - 166 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 2 m długości |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa |
| Systematyka | Dinosauria
Heterodontosaurinae Kuhn, 1966
|