Stegosauria: Różnice pomiędzy wersjami
m (Usunięto przekierowanie do Kategoria:Stegosauria) (Znacznik: Usunięto przekierowanie) |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|163|prawa granica=113}} |
163 - 113 [[Ma]]<br> | 163 - 113 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[środkowa jura]] ([[bajos]]) - [[wczesna kreda]] ([[apt]])</small> | <small>[[środkowa jura]] ([[bajos]]) - [[wczesna kreda]] ([[apt]])</small> | ||
Wersja z 15:11, 10 gru 2018
| Stegosauria (stegozaury) | ||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czas występowania |
163 - 113 Ma | |||||||||||||||||||||||||||
| Dieta | roślinożerne | |||||||||||||||||||||||||||
| Rozmiary | do 8 m długości | |||||||||||||||||||||||||||
| Występowanie | cały świat | |||||||||||||||||||||||||||
| Systematyka | Dinosauria
| |||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||
Tyreofory należące do Stegosauria