Dryosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|166| | + | |{{Występowanie3|166|101}} |
166 - 100,5 [[Ma]]<br> | 166 - 100,5 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[środkowa jura]] ([[kelowej]]) - [[wczesna kreda]] ([[alb]])</small> | <small>[[środkowa jura]] ([[kelowej]]) - [[wczesna kreda]] ([[alb]])</small> | ||
Wersja z 15:19, 10 gru 2018
| Dryosauridae (driozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
166 - 100,5 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 5 m długości |
| Występowanie | Afryka Ameryka Północna Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Dryosauridae Milner & Norman, 1984
|
Iguanodonty blisko spokrewnione z Dryosaurus.