Shamosaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|125|90}} |
ok. 125 - 90 [[Ma]]<br> | ok. 125 - 90 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[apt]]) - [[późna kreda]] ([[turon]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[apt]]) - [[późna kreda]] ([[turon]])</small> | ||
Wersja z 15:50, 10 gru 2018
| Shamosaurinae (szamozauryny) | ||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czas występowania |
ok. 125 - 90 Ma | |||||||||||||||||||||
| Dieta | roślinożerne | |||||||||||||||||||||
| Rozmiary | do 6 m długości | |||||||||||||||||||||
| Występowanie | Azja | |||||||||||||||||||||
| Systematyka | Dinosauria
Shamosaurinae Tumanova, 1983
| |||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Ankylozaurydy blisko spokrewnione z Shamosaurus.