Archiwum haseł tygodnia: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" | {| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" | ||
|8 XII 2013 | |8 XII 2013 | ||
| − | |'''''[[Lythronax]]''''' | + | |'''''[[Lythronax]]''''' (lytronaks) |
|- | |- | ||
|1 XII 2013 | |1 XII 2013 | ||
| − | |'''''[[Tianyulong]]''''' | + | |'''''[[Tianyulong]]''''' (tianyulong) |
|- | |- | ||
|24 XI 2013 | |24 XI 2013 | ||
Wersja z 18:50, 8 gru 2013
| 8 XII 2013 | Lythronax (lytronaks) |
| 1 XII 2013 | Tianyulong (tianyulong) |
| 24 XI 2013 | Tsintaosaurus (tsintaozaur) |
| 17 XI 2013 | Brachiosaurus (brachiozaur) |
| 10 XI 2013 | Dromaeosaurus (dromeozaur) |
| 3 XI 2013 | Tyrannosaurus (tyranozaur) |
| 27 X 2013 | Coelophysis (celofyz) |