Łukasz Czepiński: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
| rowspan=7 | [[Plik:Lukaszczepinski.jpg|thumb|Łukasz "Dino" Czepiński i szkielet ''[[Edmontosaurus]]'' w muzeum w Oxford]] | | rowspan=7 | [[Plik:Lukaszczepinski.jpg|thumb|Łukasz "Dino" Czepiński i szkielet ''[[Edmontosaurus]]'' w muzeum w Oxford]] | ||
|- | |- | ||
| − | ! Nick na [http://www.forum.dinozaury.com/ Forum Dinozaury.com | + | ! Nick na [http://www.forum.dinozaury.com/ Forum Dinozaury.com]: |
|colspan=2 |[http://forum.dinozaury.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2 ''Dino''] | |colspan=2 |[http://forum.dinozaury.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2 ''Dino''] | ||
|- | |- | ||
Wersja z 22:28, 2 sty 2017
| Imię i nazwisko: | Łukasz Czepiński | Łukasz "Dino" Czepiński i szkielet Edmontosaurus w muzeum w Oxford | |
|---|---|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com: | Dino | ||
| Rok urodzenia: | 1992 | ||
| Biografia: | Założyciel i administrator serwisu oraz forum Dinozaury.com. Student biologii na Uniwersytecie Warszawskim. | ||
| Kontakt: | lukaszczepinski@gmail.com | ||
| Aktywność w Dinozaury.com!: | 3 I 2005 - obecnie | ||
