Psittacosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=125| | + | |{{Występowanie|lewa granica=125|101}} |
125 - 100,5 [[Ma]]<br> | 125 - 100,5 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[apt]] - [[alb]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[apt]] - [[alb]])</small> | ||
Wersja z 15:03, 10 gru 2018
| Psittacosauridae (psittakozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
125 - 100,5 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 3 m długości |
| Występowanie | Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Psittacosauridae Osborn, 1923
|
Prymitywne ceratopsy z Azji.