Tomasz Singer: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (linki) |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Paleontolog, absolwent geologii na | + | | Paleontolog, absolwent geologii na Uniwersytecie Warszawskim, paleoartysta, zajmuje się tworzeniem modeli dinozaurów w skali rzeczywistej m.in. dla JuraParku w [[Krasiejów|Krasiejowie]]. Ekspert na naszym forum, specjalizujący się w dziedzinie ceratopsów. Autor wielu korekt, współautor wielu tekstów. |
|- | |- | ||
! Kontakt: | ! Kontakt: | ||
Wersja z 18:47, 24 cze 2012
| Imię i nazwisko: | mgr Tomasz Singer | |
|---|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Tomasz Singer | |
| Rok urodzenia: | 1973 | |
| Biografia: | Paleontolog, absolwent geologii na Uniwersytecie Warszawskim, paleoartysta, zajmuje się tworzeniem modeli dinozaurów w skali rzeczywistej m.in. dla JuraParku w Krasiejowie. Ekspert na naszym forum, specjalizujący się w dziedzinie ceratopsów. Autor wielu korekt, współautor wielu tekstów. | |
| Kontakt: | tomistokles@wp.pl |
