Plateosauria: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|225|prawa granica=66}} |
ok. 225 - 66 [[Ma]]<br> | ok. 225 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późny trias]] - [[późna kreda]]</small> | <small>[[późny trias]] - [[późna kreda]]</small> | ||
Wersja z 15:27, 10 gru 2018
| Plateosauria (plateozaury) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 225 - 66 Ma |
| Występowanie | cały świat |
| Systematyka | Dinosauria
Plateosauria Tornier, 1913
|
Grupa zauropodomorfów obejmująca plateozaurydy i zauropody.