Hadrosauromorpha: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|113|66}} |
ok. 113 - 66 [[Ma]]<br> | ok. 113 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[alb]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[alb]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:03, 10 gru 2018
| Hadrosauromorpha (hadrozauromorfy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 113 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 18 m długości |
| Występowanie | Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Hadrosauromorpha Norman, 2015
|