Tsintaosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Tsintaosaurini |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|lewa granica=78...") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|78|prawa granica=66}} |
77,5 - 66 [[Ma]]<br> | 77,5 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] (późny [[kampan]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] (późny [[kampan]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 14:58, 10 gru 2018
| Tsintaosaurini | |
|---|---|
| Czas występowania |
77,5 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 9 m długości |
| Występowanie | Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Tsintaosaurini Prieto-Márquez et al., 2013
|
Lambeozauryny blisko spokrewnione z Tsintaosaurus.