Rebbachisaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Limaysaurinae (limajzauryny) |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|l...") |
m |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
! '''Występowanie''' | ! '''Występowanie''' | ||
| − | |[ | + | |[[Afryka]]<br>[[Ameryka Południowa]]<br>[[Europa]] |
|- | |- | ||
! '''Systematyka''' | ! '''Systematyka''' | ||
Wersja z 16:36, 23 lis 2018
| Limaysaurinae (limajzauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
128 - 90 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Rebbachisaurinae Bonaparte, 1995
|
Rebbachizaurydy blisko spokrewnione z Rebbachisaurus.