Limaysaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|125|86}} |
125 - 86 [[Ma]]<br> | 125 - 86 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[apt]]) - [[późna kreda]] ([[koniak]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[apt]]) - [[późna kreda]] ([[koniak]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:11, 10 gru 2018
| Limaysaurinae (limajzauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
125 - 86 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Ameryka Południowa |
| Systematyka | Dinosauria
Limaysaurinae Whitlock, 2011
|
Rebbachizaurydy blisko spokrewnione z Limaysaurus.