Lambeosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Lambeosaurini |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|lewa granica=78|...") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=78| | + | |{{Występowanie|lewa granica=78|66}} |
77,5 - 66 [[Ma]]<br> | 77,5 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] (późny [[kampan]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] (późny [[kampan]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:09, 10 gru 2018
| Lambeosaurini | |
|---|---|
| Czas występowania |
77,5 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 12 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Lambeosaurini Prieto-Márquez et al., 2013
|
Lambeozauryny blisko spokrewnione z Lambeosaurus.