Elasmaria: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Elasmaria |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|lewa granica=115|pra...") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|115|prawa granica=66}} |
115 - 66 [[Ma]]<br> | 115 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] (późny [[apt]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] (późny [[apt]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:03, 10 gru 2018
| Elasmaria | |
|---|---|
| Czas występowania |
115 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 6 m długości |
| Występowanie | Ameryka Południowa Antarktyda Australia |
| Systematyka | Dinosauria
? Cerapoda / ? Parksosauridae ? Ornithopoda / ? Thescelosaurinae ?? Iguanodontia
|
Neornithischia (być może ornitopody) blisko spokrewnione z Talenkauen i Macrogryphosaurus.