Pachyrhinosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|84| | + | |{{Występowanie3|84|69}} |
83,6 - 69 [[Ma]]<br> | 83,6 - 69 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] (późny [[kampan]] - wczesny [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] (późny [[kampan]] - wczesny [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:04, 10 gru 2018
| Pachyrhinosaurini (pachyrinozauriny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
83,6 - 69 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 9 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Pachyrhinosaurini Fiorillo & Tykoski, 2012
|
Ceratopsydy blisko spokrewnione z Pachyrhinosaurus.