Flagellicaudata: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|183| | + | |{{Występowanie3|183|125}} |
183 - 125 [[Ma]]<br> | 183 - 125 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[wczesna kreda]] ([[barrem]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[wczesna kreda]] ([[barrem]])</small> | ||
Wersja z 15:27, 10 gru 2018
| Flagellicaudata | |
|---|---|
| Czas występowania |
183 - 125 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Flagellicaudata Harris & Dodson, 2004
|
Grupa obejmująca diplodokidy i dikreozaurydy.