Diplodocinae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|157|133}} |
ok. 157 - 133 [[Ma]]<br> | ok. 157 - 133 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[kimeryd]]) - [[wczesna kreda]] ([[walanżyn]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[kimeryd]]) - [[wczesna kreda]] ([[walanżyn]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:03, 10 gru 2018
| Diplodocinae (diplodocyny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 157 - 133 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Europa |
| Systematyka | Dinosauria
|
Diplodokidy blisko spokrewnione z Diplodocus.