Kategoria:Dicraeosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|183|125}} |
183 - 125 [[Ma]]<br> | 183 - 125 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[wczesna kreda]] ([[barrem]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[wczesna kreda]] ([[barrem]])</small> | ||
Wersja z 15:59, 10 gru 2018
| Dicraeosauridae (dikreozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
183 - 125 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Dicraeosauridae Janensch, 1929
|
Diplodokoidy należące do Dicraeosauridae
Strony w kategorii „Dicraeosauridae”
Poniżej wyświetlono 11 spośród wszystkich 11 stron tej kategorii.