Turiasauria: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|152|113}} |
152 - 113 [[Ma]]<br> | 152 - 113 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[berrias]]) - [[wczesna kreda]] ([[apt]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[berrias]]) - [[wczesna kreda]] ([[apt]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:04, 10 gru 2018
| Turiasauria (turiazaury) | |
|---|---|
| Czas występowania |
152 - 113 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Ameryka Północna Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Turiasauria Royo-Torres et al., 2006
|
Zauropody blisko spokrewnione z Turiasaurus.