Kategoria:Ceratopsoidea: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|93|prawa granica=66}} |
93-66 [[Ma]]<br> | 93-66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] ([[turon]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] ([[turon]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 16:16, 10 gru 2018
| Ceratopsoidea (ceratopsoidy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
93-66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 9 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Ceratopsoidea Hay, 1902
|
Zaawansowane dinozaury rogate. Wszystkie koronozaury bliższe Triceratops niż Protoceratops. Definicja Ceratopsoidea pokrywa się z Ceratopsomorpha.
Strony w kategorii „Ceratopsoidea”
Poniżej wyświetlono 46 spośród wszystkich 46 stron tej kategorii.