Kategoria:Ankylosauria: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|170|66}} |
170 - 66 [[Ma]]<br> | 170 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[środkowa jura]] ([[bajos]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[środkowa jura]] ([[bajos]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 16:05, 10 gru 2018
| Ankylosauria (ankylozaury) | ||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czas występowania |
170 - 66 Ma | |||||||||||||||||||||||||||
| Dieta | roślinożerne | |||||||||||||||||||||||||||
| Rozmiary | do 8 m długości | |||||||||||||||||||||||||||
| Występowanie | cały świat | |||||||||||||||||||||||||||
| Systematyka | Dinosauria
| |||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||
Tyreofory należące do Ankylosauria
Strony w kategorii „Ankylosauria”
Poniżej wyświetlono 72 spośród wszystkich 72 stron tej kategorii.